Понеділок, 30 СічняСайт працює у тестовому режимі

Знову навчатимуть дружини юних рятувальників-пожежних

0 0
Read Time:1 Minute, 0 Second

Учора очільник Управління освіти і науки ОДА і заступник начальника ГУ ДСНС підписали меморандум щодо відновлення діяльності дружин юних рятувальників-пожежних.

Метою меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на вдосконалення системи навчання дітей заходам пожежної безпеки, їх професійної орієнтації, пропаганди пожежно-технічних знань та реалізації інших завдань, спрямованих на попередження пожеж та вміння діяти при надзвичайних ситуаціях.

— Це дає змогу рятувальникам та освітянам співпрацювати ще тісніше та впроваджувати нові форми навчання дружин юних рятувальників-пожежних. Робота з дітьми не припиняється ні на день, усе задля того, щоб підростаюче покоління було освічене у питаннях безпеки, – зазначають в ГУ ДСНС області.

У межах співпраці передбачено проведення спільних заходів у закладах освіти та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед школярів і вчителів, спрямованих на підвищення обізнаності заходам пожежної безпеки та вміння діяти при пожежі та надзвичайних ситуаціях; створення нових та підтримка роботи існуючих дружин юних рятувальників-пожежних; організація та проведення фестивалю ДЮРП.

— Наразі обізнаність учнівського та педагогічного загалу стосовно заходів пожежної безпеки та вміння діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій є надзвичайно важливим аспектом співробітництва з ДСНС області. Саме тому сьогодні формалізували нашу подальшу співпрацю з надзвичайниками підписанням Меморандуму. Безпека учасників освітнього процесу – в пріоритеті, – наголошує начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь