Четвер, 30 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Як зберегти за собою пільги?

0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

У зв’язку зі зміною газопостачальника, усім смілянам, що отримують пільги, потрібно подати інформацію про новий особовий рахунок до УПСЗН.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради повідомляє, що з 01.05.2022 року постачальником природного газу для побутових споживачів визначено ТОВ «ГК «Нафтогаз України». У зв’язку з цим, всім громадянам, які отримують пільги на житлово-комунальні послуги необхідно подати до відділу пільгових категорій населення УПСЗН заяву з зазначенням інформації про новий особовий рахунок споживача природного газу від ТОВ «ГК «Нафтогаз України».

Звертаємо увагу, що для тих осіб, які отримують виплати пільг у грошовій безготівковій формі зарахування коштів по послузі газопостачання буде здійснюватися тільки за умови надання вищеозначених особових рахунків.

Інформацію можна подавати поштою на адресу УПСЗН: м. Сміла, вул. Михайла Дорошенка, 4 або особисто каб. № 9.

Нарахування пільг за червень 2022 року на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян, які мають право на пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та користуються пільгами у грошовій готівковій формі буде проводитись управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради після отримання інформації від Міністерства соціальної політики про нараховані ними суми пільг.

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради не має доступу до інформації щодо термінів у які буде проведено нарахування пільг у грошовій готівковій формі за червень 2022 року.

Якщо ж зміна газопостачальника досі викликає в тебе масу запитань, рекомендуємо прочитати відповіді на проблемні питання.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь