П’ятниця, 31 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Виконком вирішує долю рекламних тумб

0 0
Read Time:1 Minute, 0 Second

Виконавчий комітет знову шукав рішення проблеми з рекламними тумбами на вулицях міста Сміли. Цього разу розглядають можливість скасування дозволів на їхнє встановлення. Про це повідомляє Smila-ua.

Коли у 2020 році вперше поставили ці зелені трикутні тумби – тодішні члени виконкому обурилися, адже ескізи рекламних тумб були зовсім не такі. На папері все було красиво і естетично. А реальність дуже відрізнялась від ескізів. Тож члени виконкому навіть голосували за те, щоб прибрати ці тумби, а управлінню архітектури прискіпливіше слідкувати за тим, що підприємці обіцяють і декларують, а що виконують в реалі.

Але у підсумку все залишилося, як було. Поговорили на виконкомі – і все. Тумби залишилися на місці, тому що йшли вибори, і треба було якось інформувати людей про кандидатів.

Тепер же новий склад виконкому проголосував за скасування дозволів фізичній особі-підприємцю (ФОП) Шулежко Інні Вадимівні на розміщення трьохсторонніх рекламних тумб у кількості 63 штуки на вулицях м. Сміла у зв’язку з відмовою в подальшому їхньому використанні.

Міський голова висловив свою думку, що вигляд рекламних тумб йому також не подобається, але якщо їх відразу прибрати, люди почнуть заклеювати своїми оголошеннями автобусні зупинки і стовпи, що теж не додасть краси нашому місту. Тож мер дав доручення управлінню архітектури розробити нормальні функціональні рекламні споруди.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь