Понеділок, 30 СічняСайт працює у тестовому режимі

У Смілі провели педагогічну конференцію

0 0
Read Time:1 Minute, 36 Second

У школі №7 провели традиційну конференцію освітян, під час якої нагородили педагогів за заслуги й обговорили виклики нового навчального року.

30 серпня на базі закладу загальної середньої освіти № 7 відбулася традиційна серпнева конференція працівників освіти.

У конференції взяли участь міський голова Сергій Ананко, заступник міського голови з гуманітарних питань Тетяна Карло, заступник начальника управління Державної служби якості освіти-начальник відділу інституційного аудиту у Черкаській області – Іван Шарапа, начальник 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини 3-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області – Олександр Козачек, голова Смілянської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Наталія Сташенко; голова ради ветеранів міста – Якушенко Микола Трохимович, керівники закладів освіти та спеціалісти управління освіти, молоді та спорту.

Відкриваючи роботу освітянської конференції, міський голова Сергій Ананко висловив вдячність педагогічним колективам, окремим працівникам освітянської галузі за самовіддану працю у найважчий для країни час та вручив Подяки.

В рамках роботи конференції відбулось нагородження освітян міста за визначні особисті заслуги у становленні і процвітанні держави.

Про виклики та перспективи в освітній галузі: підсумки роботи за 2021 – 2022 навчальний рік, особливості організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році – доповіла Тетяна Трушкова, підбивши підсумки та визначивши завдання.

В обговоренні взяли участь директори шкіл, позашкільних навчальних закладів та їх заступники, завідувачі закладів дошкільної освіти та вихователі – методисти, спеціалісти управління освіти, молоді та спорту, методист сектору надання методичної допомоги було обговорено актуальні питання забезпечення облаштування закладів освіти безпековими вимогам під час воєнного стану, важливості національно – патріотичного виховання та надання якісних освітніх послуг, а відтак з метою забезпечення якісного дистанційного навчання, за підтримки міської влади у всіх закладах освіти буде встановлено програмне забезпечення «Електронний засіб навчального призначення для НУШ».

Важливим є і те, щоб діти із внутрішньо переміщених сімей відчували себе справжніми господарями з закладах освіти нашого міста. У ході конференції підведені підсумки та визначені завдання на новий навчальний рік.

Таку ж традиційну конференцію минулого тижня провели в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь