Понеділок, 30 СічняСайт працює у тестовому режимі

У Смілі працює центр реабілітації для дітей

0 0
Read Time:46 Second

Смілянський центр соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю «Барвінок» продовжує безкоштовно допомагати маленьким смілянам і гостям міста.

Наразі фахівці Центру – практичний психолог, вчителі-реабілітологи, вчитель-логопед, музичний керівник, вчитель з ОТМ, фахівець з фізичної реабілітації, дитячий лікар-педіатр, дитячий лікар-невролог, лікар-фізіотерапевт, дитячий лікар-психіатр проводять медичну, психолого-педагогічну, соціальну реабілітацію, надають послуги масажу.

Працюють з дітьми над розвитком трудових навичок з бісероплетіння та малювання.

Створені у «Барвінку» комфортні умови для дітей допомагають реалізувати їхні можливості, адже тут обладнані кімнати для групової роботи, сенсорна кімната, логопедичний та масажний кабінети, зал інтенсивної фізичної реабілітації з необхідним устаткуванням та бальнеологічне відділення (гідромасажні ванни).

У заклад по допомогу звертаються як сміляни, так і родини з дітьми із числа внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашому місті. Тож у Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок» можуть отримати послуги з реабілітації всі родини, що мають дітей з інвалідністю віком до 18 років, яким необхідна допомога.

Центр «Барвінок»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь