Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Табурець перевірив, як облаштовують шкільні укриття

0 0
Read Time:54 Second

Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець відвідав навчальні заклади Смілянщини, щоб перевірити, як у них готуються до нового навчального року.

Спеціально створені комісії із представників ДСНС і цивільного захисту обстежили всі заклади освіти – від садочків до закладів вищої освіти. Із 992 освітніх закладів лише у 22% неможливе офлайн-навчання через архітектурні особливості будівель.

– Якщо говорити про школи, то батьки вирішуватимуть, в якому форматі навчатимуться їхні діти, – відзначив Ігор Табурець. – Нині триває масштабне опитування. Наше ж завдання спільно з освітянами та місцевою владою подбати, щоб заклади були готові як до онлайну, так і офлайну. Спеціальні комісії вже обстежили всі школи області. Натепер укриття рекомендовані у 318 закладах із 479. У решті їх або неможливо облаштувати через архітектурні особливості, або ще тривають ремонтні роботи.

Творчо підходять до оформлення навігації до укриттів та їхнього облаштування педагоги Смілянщини. У цьому переконався очільник області.

– Система оповіщення, належно облаштовані укриття, навігація шляхів евакуації, запас ліків, води та їжі – тепер усе це додалось до звичних вимог до закладів, – відзначив він. – Приємно вражений, як наші освітяни ще й творчо підходять до справи, створюючи зручності для школярів.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь