Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Суботній благодійний ярмарок досягнув мети

0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second

Члени ГО «Молодіжний простір “ВСІ СВОЇ”» повідомляють, що результати благодійного ярмарку на бульварі Бобринського кращі, ніж вони сподівалися.

Волонтери приємно здивовані, що все вийшло саме так, як вони планували, і навіть трішки краще. Вони відразу подякували усім, хто приймав активну участь у цьому дійстві: команді БДЮТ Сміла, їхнім вихованцям, талановитій поетесі та активістці Вікторії Сінаєвській особисто та гурту “Дежавю”, які з живою музикою виступали під час заходу; найкращій майстрині з виготовлення свічок ручної роботи Олені Червоненко.

«Молодіжний простір “ВСІ СВОЇ”» подякували команді «Аніматори-Сміла», команді «Happy Land» та Анни Мельник, які як завжди були на висоті, а також особисто Надії Мачулці, яка займалась аквагримом. А також милій дівчинці Марії Бояринцевій (Mary Soap /мило ручної роботи).

Висловлювали подяку Ользі Мельник з її еколокацією.

А також команді Art Country за те, що долучились зі своїми виробами та картинами і додали багато краси заходу. Тема Мигаль, дуже вправний смілянський каліграф, мав окрему локацію із тимчасовим тату. Наталії Гнатенко-Жарковій та її команді за організацію фотозони та симпатичних «кікімор», з яким залюбки всі фотографувалися.

Окремі локації мали й «Молодіжний простір “Всі Свої”», які пригощали гостей прохолоджуючим мохіто, морозивом від фабрики морозива «Хладпром» та цукерками від кондитерської фабрики «Меркурій», також роздавали патріотичну газету «Ми інвестуємо в перемогу».

До благодійного ярмарку долучились магазин «Школярик», Краєзнавчий музей, Спеціалізована мистецька школа з окремим локаціями, кафе «Пауза», «Пиворама», типографії.

Окремо організатори виразили вдячність церкві «Блага Вість» за всебічну підтримку та вагомий внесок у проведені заходу.

Отже, завдяки спільній роботі та гармонійній команді у скарбничку нашим хлопцям із 158-го батальйону додалось 32 тисячі гривень, за які планують придбати тепловізори. У тому числі профспілкові організації освітян та працівників культури міста вклали по 2000 гривень кожна.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь