Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Смілянський лісгосп іде в ногу з часом

0 0
Read Time:1 Minute, 7 Second

У Смілянському лісовому господарстві пройшла виїзна нарада з питань технологій догляду за лісовими культурами, зокрема технології закритої кореневої системи.

Участь у нараді взяли очільники усіх лісництв – Володимирівського, Сунківського, Мліївського, Смілянського, Городищенського та Будянського. Разом із директором та головним лісничим підприємства ознайомилися, проаналізували та зробили конкретні висновки щодо найактуальніших нині питань.

Технологія підготовки грунту з допомогою рихлення у порівнянні з весняним та осіннім сезонами висадки саджанців – у центрі дослідження.

Якщо більш детально, то метод рихлення – це розгортання грунту з допомогою техніки. Звісно, використовується і без рихлення. Але в цьому і суть – порівняти, яка із них найефективніша.

Як показав аналіз, підготовка грунту із рихленням найефективніша в тому випадку, якщо проводиться саме за рік до посадки саджанців із ЗКС. Тобто, якщо висадка відбулася весною, а перед цим, восени, провели рихлення грунту, то маємо більший відсоток приживлюваності і добрий приріст молодих дерев у перший рік після висадки.

Таким чином, вирішили, що у весняний період, під час активної лісокультурної кампанії, від рихлення варто відмовитися, адже тоді все ж краще садити майбутній ліс у борозну. Однак, якщо дозволяють погодні умови, за рік до моменту посадки, таки використовувати методику підготовки грунту із використанням рихлення.

Крім того, зауважили, що в процесі механізованого догляду за лісовими культурами, необхідно залишати в рядах невелику забур`яненість, тоді як міжряддя мають бути чистими.

Таким чином культури будуть дещо притінені і захищені від диких тварин.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь