Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Смілянські освітяни задіяні в усіх сферах

0 0
Read Time:57 Second

Попри війну, освітяни Сміли мають сили та наснагу, щоб не лише навчати школярів і дошкільнят, але й працювати спільно з ними задля нашої Перемоги.

17 серпня відбулося відкриття STEM-кабінету у дошкільному навчальному закладі №23 «Чипполіно», який бере участь у регіональному експерименті з теми «Формування інженерного мислення у дітей дошкільного віку».

На базі школи №13 розпочато роботу футбольного клубу за сприяння нашого земляка, футболіста угорського клубу «МОЛ Віді» Івана Петряка. На спортивному майданчику щодня проходять тренування юних футболістів.

Школою №3-колегіум залучено колегіантів до участі у молодіжному селфі-квесті «Моє рідне місто – найкраще», та проводиться підготовка їх до участі у відео-фестивалі «З Днем народження, моя Україно!»

Продовжує роботу волонтерський Центр «Дозвілля» Будинку дитячої та юнацької творчості. 16 серпня для школярів проведено заняття «Фітнес для здоров’я», майстер-клас «Ляльки-нитянки», зйомка кліпу реперки Джавелінки з молодіжним активом «Драйв». 18 серпня для малюків організовано майстер-класи, настільні ігри, флешмоб.

Наближали Перемогу, допомагаючи Збройним Силам України, колективи закладу дошкільної освіти №12 «Ромашка» та школи №6. Напередодні православного свята «Маковія» працівники закладу №12 напекли пиріжків та разом з дитячими малюнками передали воїнам ЗСУ. Надіслали гуманітарну допомогу Збройним Силам України і працівники школи №6.

Волонтерство

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь