Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Смілянські лісівники продовжують навчатися

0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

У Смілянському лісовому господарстві провели семінар для помічників лісничих про інструментарій і вимірювання в лісовому господарстві.

Сучасний рівень ведення лісового господарства вимагає постійного фахового вдосконалення працівників цієї галузі.

Цілий рік, дотримуючись системності, смілянські лісівники працюють над відведенням лісосік для рубок догляду, санітарних рубок та інших лісозаготівельних потреб. Одним із головних етапів відведення є правильне визначення площ та інших характеристик ділянок на місцевості. Ці процеси мають виконуватися досконало.

Саме тому у ДП «Смілянський лісгосп», на базі Володимирівського лісництва, відбулася наступна нарада-семінар, предмет обговорення якої вимірювання та інструментарій у лісовому господарстві.

У ході наради помічники лісничих на чолі із головним лісничим Денисом Івлєвим, керівником відділу лісового господарства В’ячеславом Кулішем та інженером із охорони та захисту лісу Віталієм Фендюром оновили та засвоїли навички проведення інструментальної зйомки, польових та камерних робіт, складання планів лісосік, обчислення площ . Нарада була розділена на дві частини: теоретичну та практичну.

Перша – повторення знань щодо алгоритмів, розрахунків, таблиць та формул. Інша ж – робота, безпосередньо, у лісі.

Помічникам лісничих у користування були передані сучасні бусолі фінського виробника – SUUNTO KB-20. Такі прилади використовуються при орієнтуванні на місцевості, для зйомки границь та прив’язки лісосік, а також вимірювання магнітних азимутів та побудові горизонтальних кутів. Зауважимо, бусоль – основний прилад для виконання вищевказаних завдань.

Також тут прояснили знаковість якості роботи на будь-якому послідовному рівні для отримання найвищої результативності всього циклу лісогосподарських робіт. Тут зауважили, лісівники мають бути відповідальними та прогресивними, адже ці якості серед основних передумов досконалого виконання завдань.

Лісгосп

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь