Понеділок, 30 СічняСайт працює у тестовому режимі

Сміла готова до опалювального сезону

0 0
Read Time:46 Second

Усі смілянські котельні готові до опалювального сезону, але, за словами Сергія Ананка, проблемою може стати наявність газу загалом.

Міський голова Сміли повідомив, що технічно всі комунальні підприємства готові розпочати опалювальний сезон. Та єдине, що може стати на заваді вчасному старту, це «Чи буде газ взагалі?»

Наше місто обладнане шістнадцятьма котельнями і однією теплоелектроцентраллю. Під альтернативні типи опалення обладнана лише одна із котельнь, ще дві реконструювати планують до початку опалювального сезону.

У міській лікарні влада планує впровадити альтернативні типи опалення, а саме – топити пелетою. Тому можемо мати надію, що в разі надзвичайних ситуацій, вона залишиться з теплом.

Усі інші міські котельні – газові, і перевести їх на «альтернативу» наразі неможливо, адже це справа на мільярди гривень.

Сергій Ананко наголосив, що, усвідомлюючи всю складність ситуації в місті та країні, міська влада не відмовляє жодному будинку, котрий звертається за відключенням від централізованого опалення.

І справді, нещодавно вісім будинків отримали згоду виконавчого комітету на відключення від централізованого опалення.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь