Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Що має знати дитина про повітряні тривоги

0 0
Read Time:54 Second

Ювенальна поліція Черкаської області розповіла, що мають знати школярі про сигнал «Повітряна тривога» і як діяти після нього.

Найперше, що потрібно зробити батькам – це нагадати дітям просту послідовність дій. Як діяти коли лунає сигнал тривоги у різних місцях.

У закладі освіти — слід чітко виконувати вказівки вчителів, швидко та без паніки перейти в укриття. А після команди “Відбій повітряної тривоги” разом з вчителем можна вийти з укриття та повертатися до класу.

Коли дитина вдома — закрити вікна, вимкнути усі електричні та нагрівальні прилади, вимкнути світло, взяти з собою необхідні речі, попередити сусідів після цього разом з дорослими йти до найближчого укриття. У випадку відсутності поруч укриття — від потенційної небезпеки може врятувати правило “двох стін”.

На вулиці — одразу прямувати до найближчого укриття, якщо вказівників про укриття немає — запитати у дорослих.

У громадському місці (магазинах, торговельно-розважальних закладах) — уважно слухати повідомлення адміністрації, дотримуватися її інструкцій та рухатися в оголошені укриття. Важливо під час евакуації не користуватися ліфтами та прямувати чітко визначеними маршрутами.

Повітряні тривоги, на жаль, поки що є частиною нашого життя. Маємо зробити все можливе, аби допомогти дітям впоратися із новою реальністю.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь