П’ятниця, 31 БерезняСайт працює у тестовому режимі

РВА розробляє план захисту населення

0 0
Read Time:48 Second

У Черкаській районній військовій адміністрації провели нараду голів громад стосовно цивільного захисту населення в умовах війни.

Обговорили готовність фонду захисних споруд цивільного захисту в навчальних та лікувальних закладах району, виконавську дисципліну у структурних підрозділах цивільного захисту територіальних громад.

Як практично організувати роботу з радіаційного моніторингу в територіальних громадах на випадок ймовірної аварії на об‘єктах атомної енергетики роз’яснив головний спеціаліст відділу організації заходів цивільного захисту Управління цивільного захисту Черкаської ОВА Руслан Деркач.

«Безпека громадян є головною вимогою сьогодення. Органи влади Черкаського району спільно діють в одному напрямку, щоб протистояти усім загрозам і викликам в умовах воєнного стану», – зауважила начальниця Черкаської РВА Бандурко.

Не менш важливі на сьогодні питання, які розглянули учасники зібрання:

  • про організацію роботи комісій по обстеженню пошкоджених об’єктів внаслідок збройної агресії,
  • проведення моніторингу оцінки безбар’єрного простору в Черкаському районі,
  • стан розробки комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад і оновлення містобудівної документації.

Також опрацювали тему організації роботи з документами, що містять службову інформацію, в органах місцевого самоврядування.

Нарада голів

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь