Четвер, 18 СерпняСайт працює у тестовому режимі

Розклад приміських поїздів

Україна » Черкаська область » Сміла » ім. Т.Г. Шевченка

станом на 18.07.2022

ст. ім. Т.Г. Шевченка  Сміла / Черкаська область Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Знам’янка Пас 04:52 2022-05-30 2022-12-10
6004 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 05:24 2022-05-13 2022-12-10
6064 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 06:05 2022-06-27 2022-12-10
6402 щоденно Виска – ім. Т.Г. Шевченка 07:10 2021-12-23 2022-12-10
6504 щоденно Цвіткове – Знам’янка Пас 07:24 08:30 2022-06-10 2022-12-10
6501 щоденно Знам’янка Пас – Цвіткове 07:30 08:40 2022-06-20 2022-12-10
6355/6356 щоденно Черкаси – Умань 07:40 08:12 2022-06-20 2022-12-10
6066 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 08:20 2022-07-13 2022-12-10
6403 крім вт. ім. Т.Г. Шевченка – Помічна 08:22 2022-07-18 2022-12-10
6065 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 10:43 2022-07-13 2022-12-10
6302 щоденно Христинівка – Черкаси 10:53 11:06 2022-04-04 2022-12-10
6503 щоденно Знам’янка Пас – Цвіткове 10:58 13:30 2022-05-30 2022-12-10
6642 щоденно Миронівка – ім. Т.Г. Шевченка 11:23 2022-04-14 2022-12-10
6506 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Знам’янка Пас 11:42 2022-05-30 2022-12-10
6063 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 15:23 2022-06-27 2022-12-10
6404 крім вт. Помічна – ім. Т.Г. Шевченка 15:41 2022-04-06 2022-12-10
6505 щоденно Знам’янка Пас – ім. Т.Г. Шевченка 15:45 2022-05-30 2022-12-10
6070 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Черкаси 16:25 2022-06-27 2022-12-10
6508 щоденно Цвіткове – Знам’янка Пас 16:35 17:15 2022-04-08 2022-12-10
6643 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Миронівка 17:15 2022-05-30 2022-12-10
6301 щоденно Черкаси – Христинівка 18:20 18:35 2022-06-28 2022-12-10
6356/6355 щоденно Умань – Черкаси 18:55 19:10 2022-06-20 2022-12-10
6507 щоденно Знам’янка Пас – Цвіткове 19:35 20:30 2022-06-10 2022-12-10
6510 щоденно Цвіткове – Знам’янка Пас 19:36 20:40 2022-07-12 2022-12-10
6071 крім пт. Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 20:07 2022-06-27 2022-12-10
6405 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Виска 20:45 2021-12-23 2022-12-10
6003 щоденно Черкаси – ім. Т.Г. Шевченка 21:54 2022-01-28 2022-12-10
6509 щоденно Знам’янка Пас – ім. Т.Г. Шевченка 22:55 2022-05-30 2022-12-10