Понеділок, 30 СічняСайт працює у тестовому режимі

Прокуратура повернула землі водного фонду

0 0
Read Time:58 Second

Черкаська окружна прокуратура повернула державі землі водного фонду вартістю близько 3 мільйонів гривень, які незаконно перебували у приватній власності.

Прокуратура забезпечує послідовну позицію в справах щодо повернення з приватної власності незаконно набутих земель водного фонду з моменту пред’явлення позову до суду до реального виконання рішення за результатами його розгляду.

Так, нещодавно забезпечено виконання судових рішень за позовами Черкаської окружної прокуратури в частині припинення права приватної власності фізичних осіб на 7 земельних ділянок водного фонду загальною площею близько 0,5 га, вартістю майже 3 млн грн.

Спірні земельні ділянки незаконно вибули в приватну власність для індивідуального дачного будівництва, цьому передувала протиправна зміна їх цільового призначення з земель водного фонду на землі рекреації.

Прокуратура стала на заваді порушенням інтересів держави та територіальної громади в частині забезпечення належного режиму використання земель водного фонду, забезпечивши скасування незаконного речового права на них та повернувши в комунальну власність.

На цей час на виконанні в державних реєстраторів перебувають судові рішення за позовами прокурорів щодо ще 10 земельних ділянок вказаної категорії загальною площею 1 га, вартість яких близько 5 млн грн.

Поступово стає очевидною безперспективність оборудок із землями водного фонду, оскільки на вимогу про їх повернення строк позовної давності не розповсюджується.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь