Четвер, 30 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Поліція попереджає випадки шахрайства

0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

Правоохоронці Черкащини продовжують нагадувати громадянам про популярні схеми шахрайства, щоб запобігти злочинам у майбутньому.

Працівники поліції нагадують: не довіряйте малознайомим та чужим людям. Не розповідайте комусь телефоном про себе та рідних. Перевіряйте інформацію, аби не втрапити в шахрайську пастку!

Правоохоронці постійно здійснюють превентивну роботу серед населення та нагадують алгоритм дій. Попереджають про шахрайські схеми на своїх вебресурсах та в ЗМІ.

Проте, кількість випадків заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, зростає. Шахраї можуть вдаватися до різноманітних та винахідливих способів незаконного заволодіння чужим майном.

Для того, щоб не потрапити в шахрайську пастку, інформуємо жителів Черкащини з основними видами афер та способами їх уникнення.

Афера з надзвичайною ситуацією, в яку потрапили рідні

Афера з надзвичайною ситуацією спрямована на емоційні переживання людини та сильне бажання допомогти тим, хто потрапив у біду. Шахраї телефонують друзям або родичам, видаючи себе за жертв, змальовуючи при цьому екстрену ситуацію (наприклад: мене було заарештовано; мене пограбували; я потрапив до лікарні) та просять надіслати чи передати через “знайомого” гроші. Не робіть цього, не довіряйте незнайомим людям.

Зателефонуйте рідним та запитайте чи все добре і де вони знаходяться.

Інтернет-шахрайства поширені при купівлі-продажі товарів через Інтернет

У випадку шахрайства з онлайн-покупками, жертвами злочинців стають відвідувачі веб-сайтів. Шахрай виставляє на сайт товар, нібито для продажу та пропонує здійснити передоплату або перерахувати хоча б задаток. Після того, як жертва перерахувала гроші, аферист зникає.

Шахрайство під приводом виграшу

Аферисти шукають потенційних жертв за допомогою телефонних дзвінків, електронної пошти, текстових повідомлень і листів, соціальних мереж. У справжній лотереї в переможця є достатньо часу, щоб забрати приз. Якщо на вас тиснуть, ви маєте справу з аферистами.

У поліції звернулися до кожного: «Шановні громадяни, будьте пильні, перевіряйте надану вам інформацію, не довіряйте незнайомим людям! Та якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте за номером 102».

Це вже не перша добірка популярних шахрайств від Національної поліції.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь