Четвер, 30 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Підприємцям потрібно переоформити документи

0 0
Read Time:1 Minute, 10 Second

У Смілі є підприємці, які не оформили або переоформили право користування земельними ділянками, а також не сплачують оренду за землю.

За результатами аналізу щодо дотримання вимог земельного та податкового законодавства при використанні землі суб’єктами господарювання виявлена значна кількість землекористувачів, які не оформили (не переоформили) право користування земельними ділянками у встановленому законодавством порядку та не декларують і, відповідно, не сплачують плату за землю.

Крім того за інформацією ГУ ДПІ у Черкаській області серед землекористувачів є боржники, що роками не сплачують орендну плату.

З метою усунення вищевказаних порушень Смілянським міськвиконкомом створена комісія з питань наповнення бюджету, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків і зборів, стягнення заборгованості по податках і зборах та території Смілянської міської територіальної громади. До складу входять спеціалісти управлінь і відділів міськвиконкому, представники пенсійного фонду та Державної податкової інспекції.

Комісією заслухано уже близько двох десятків суб’єктів господарювання, після чого деякі уже сплатили борги та зареєстрували право на землю, звернулись за розробкою документації із землеустрою. Щодо деяких підприємців матеріали передані до прокуратури, також готуються позови до суду.

Сплата податків це наш громадський обов’язок. Кожна гривня до бюджету – це наш внесок у розвиток громади і у нашу спільну перемогу.

Влада пропонує суб’єктам підприємницької діяльності, що використовують земельні ділянки без відповідного оформлення, звернутись до міської ради для отримання відповідних дозвільних документів. Консультації щодо порядку оформлення документів можна отримати в управлінні архітектури на вул. Незалежності, 37, к. 327, у тому числі за телефоном +380665188078.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь