П’ятниця, 31 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Освітяни міста працюють для дітей і Перемоги

0 0
Read Time:1 Minute, 56 Second

У Смілянському управлінні освіти, молоді та спорту розповіли, яким продуктивним і насиченим був тиждень для освітян нашого міста.

З 08.08.2022 по 12.08.2022 року у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти продовжувалася робота щодо підготовки до початку нового навчального року та опалювального сезону. Проводилися косметичні ремонти приміщень, благоустрій територій. Творча група педагогічних працівників закладу дошкільної освіти №21 працювали над створенням дидактичного посібника «Осінь» для мовленнєвого розвитку дошкільників.

У закладах дошкільної освіти було організовано роботу з дітьми. Зокрема, у закладі дошкільної освіти №17 проведено тематичне заняття «Вітамінки – наші друзі», під час якого вихованці поглибили свої знання про фрукти та овочі і їх корисні властивості; у закладі дошкільної освіти №24 − розваги «На гостини до Вітамінки»; у закладі дошкільної освіти №23 − «Свято м’яча». Вихованці закладу дошкільної освіти №19 святкували день обіймів та поцілунків, у закладах дошкільної освіти №7 та №27 пройшли спортивні конкурси, ігри, розваги та змагання.

Знаючи, що гарні емоції, добре ставлення та увага теж лікують, колектив ліцею «Лідер» завершив цікавий творчий проєкт «Мистецтво лікує», учасниками якого були вчителі, батьки, діти. Створені ними картини були розміщені у новому відділенні паліативної допомоги Смілянської міської лікарні. У школі №1 розпочато роботу над онлайн проєктом «Історико-філологічний Олімп». Цікаво було юним смілянам та дітям із внутрішньо-переміщених сімей у волонтерському центрі «Дозвілля» Будинку дитячої та юнацької творчості. 09.08.2022 для дошкільнят проведено розвиваючі ігри, заняття із психологом. Школярі разом з учасниками молодіжного активу «Драйв» взяли участь у цікавій грі «Неймовірна круговерть», у розважальній програмі, відвідали музичне заняття Віталія Кононенка. Для молодіжного активу випускниця БДЮТ підготувала пізнавальну програму «Культура і фейки». Мами дітлахів стали учасниками майстер-класу з виготовлення долоньок для благодійної ярмарки «Об’єднані Перемогою».

11.08.2022 для дошкільнят проведено майстер-клас з аплікації від матусь, організовано благодійний ярмарок, старшокласники переглянули фільм «Наші котики». Для внутрішньо переміщених осіб у закладі дошкільної освіти проведено свято іменинника: були вітання, квіти, святковий стіл. Для дітей працювали аніматори.

Здійснювалася волонтерська діяльність. Продовжено роботу щодо плетіння маскувальних сіток (ЗДО №1, школа №10) та консервування огірків для Збройних Сил України (ЗДО №1, №19, №23).

Міською профспілкою працівників освіти передано Збройним Силам України 50 штук одноразових пакетів–душів з пінними губками та дерматологічним гелем для використання у польових та екстремальних умовах; школою №6 − печиво та подарункові браслети із назвою закладу і обереги у вигляді серця із написом «Сміла. Школа №6, яка чекає».

Школа 6

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь