Понеділок, 30 СічняСайт працює у тестовому режимі

Останні дні літа в освіті були багаті на події

0 0
Read Time:1 Minute, 27 Second

Смілянське управління освіти, молоді та спорту відзвітувало про події останніх днів літа у культурному житті нашого міста.

29.08.2022 на базі школи №7 відбувся Чемпіонат м. Сміла зі спортивної гімнастики пам’яті І. І. Кучеренка. Учасники продемонстрували високі результати та отримали нагороди від управління освіти, молоді та спорту. Спортсменів-гімнастів привітали вихованці СК «Спарта» показовим виступом з традиційного карате.

30.08.2022 проведено наради із директорами закладів загальної середньої та позашкільної освіти і їх заступниками, завідувачами закладів дошкільної освіти та вихователями методистами. У роботі наради взяв участь заступник начальника Державної служби якості освіти, начальник відділу аудиту у Черкаській області Шарапа І.Д.; а педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у міських засіданнях спільнот педагогічних працівників, де підбито підсумки роботи за 2021-2022 та визначено завдання на 2022-2023 навчальний рік.

Досвідом роботи щодо організації освітнього процесу у 5 класах НУШ поділилися вчителі школи №3-колегіуму, які пілотують означений проєкт і працювали у 5-х класах у 2021-2022 навчальному році. 01.09.2022 в усіх закладах загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання проведено Перший урок на тему: «Ми українці: честь і слава незламним». Взяв участь і виступив на першому уроці у старшокласників школи №11 начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець. Цього ж дня освітяни та учні долучилися до перегляду у прямому ефірі Всеукраїнського уроку «Повертаюся до навчання».

Упродовж тижня Будинок дитячої та юнацької творчості у рамках загальнодержавного проєкту «Мiсце шани та вдячності» у вестибюлі закладу оформив стенд, присвячений Захисникам та Захисницям, якi брали та беруть участь у росiйсько-українськiй вiйнi. У Кімнаті Слави гімназії імені В. Сенатора оформлено експозицію про волонтерську діяльність учителів, учнів, батьків. Працівники дошкільного навчального закладу №1 «Дружба» продовжили роботу з плетінням маскувальних сіток, які передадуть Збройним силам України.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь