Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Населення отримає доступ до укриттів

0 0
Read Time:1 Minute, 20 Second

Минуло п’ять місяців війни, перш ніж міська влада почала вирішувати проблему допуску до укриттів. А весь цей час деякі керівники організацій та підприємств не пускають людей в укриття під час повітряної тривоги. Навіть комісії з міської ради не дають дозволу перевірити їхній стан.

І ось нарешті, після тривалого ігнорування проблеми, на комісії виконкому ухвалили рішення, за яким суб’єкти господарювання, і навіть ОСББ, зобов’язуються обладнати укриття.

А точніше: керівники підприємств, установ та організацій повинні забезпечити в разі виникнення надзвичайних ситуацій можливість укриття працівників, членів їх сімей та населення будинків, розташованих на прилеглих до підприємств територіях, у захисних спорудах цивільного захисту, які знаходяться на балансоутриманні цих підприємств.

Керівникам підприємств, установ та організацій, які не мають захисних споруд, потрібно визначити та підготувати найпростіші укриття (підвальні, цокольні та інші заглиблені приміщення), при необхідності, укласти угоди з іншими підприємствами для укриття працюючого персоналу.

Управління житлово-комунального господарства міста, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, голови квартальних комітетів повинні:

  • підготувати найпростіші укриття в житловому фонді для розміщення мешканців будинків;
  • призначити відповідальних осіб за підвальні приміщення в багатоквартирних будинках;
  • провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, воєнних (бойових) дій або терористичних актів.

Відділ з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету Смілянської міської ради у стислі терміни розпочне перевірки стану готовності до використання захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів.

А відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету має проінформувати населення про адреси розташування захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів (підвальних, цокольних та інших заглиблених приміщень) Смілянської міської територіальної громади.

Але ці всі процеси затягнуться ще не на один день.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь