Четвер, 30 БерезняСайт працює у тестовому режимі

На нараді РДА обговорили важливі питання району

0 0
Read Time:51 Second

Під час наради в Черкаській райдержадміністрації за участю заступників і керівників структурних підрозділів обговорили важливі питання життя району.

Найважливішим і нагальним залишається питання підготовки бомбосховищ та укриттів у начальних закладах.

“Ми всі маємо докласти максимум зусиль, щоб розпочати навчальний процес 1 вересня. Зрозуміло, що не всі школи вийдуть на традиційне навчання, але максимально прагнемо створити всі необхідні умови. Проте безпека учасників освітнього процесу залишається на першому місці“, – зазначила Валерія Бандурко.

Також здійснюється підготовка соціальних об’єктів до опалювального періоду.

Щодо кількості внутрішньо-переміщених осіб у Черкаському районі станом на 01.08.2022: 57855 осіб, з них у Черкасах – 23820, у Смілі – 5661, у Каневі – 4115 .

У районі функціонує хаб-склад, де активно здійснюється рух гуманітарних вантажів.

Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко подякувала волонтерам, які з різних куточків світу надають допомогу та зазначила, що отримане, за потребою, на підставі офіційних листів-звернень, передаємо військовим підрозділам, громадам та громадським організаціям.

На тижні заплановано проведення комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації на порядок денний виноситься питання створення в районі прийомної родини.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь