П’ятниця, 31 БерезняСайт працює у тестовому режимі

На Черкащині навчальні заклади отримали техніку

0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second

Заклади профтехосвіти Черкащини, які стали тимчасовим притулком для внутрішньо переміщених осіб, забезпечили електроприладами першої необхідності.

Це предмети побутової техніки, які є найбільш актуальними та затребуваними для забезпечення потреб та створення комфортного середовища для проживання тимчасово переміщених осіб.

Передали техніку у межах Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України». Загалом передали понад 30 холодильників та мікрохвильових печей, понад 50 бойлерів, електрочайників та морозильних скринь до гуртожитків та їдалень закладів професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області.

Супровідну документацію на прилади керівникам закладів у рамках зустрічі передав начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський. Водночас Валерій Вікторович наголосив на ключовому значенні подальшої співпраці з  EU4Skills задля розвитку та реформування системи профтехосвіти.

Наразі електроприлади знаходяться в закладах освіти. Тож вимушені переселенці висловлюють вдячність за чудову можливість значною мірою покращити свої побутві умови.

Програма EU4Skills і надалі продовжуватиме надавати підтримку закладам професійної освіти.

Заклад профтехосвіти

Довідково про EU4Skills:

EU4Skills – це програма підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Програму підтримують ЄС та його держави члени Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Мета програми – підвищити ефективність реформи, покращити якість та привабливість профтехосвіти та її відповідність вимогам ринку праці, провести навчання керівників закладів та викладачів, а також модернізувати обрані заклади профтехосвіти. Тривалість: 2019-2023 рр. Програму в Україні виконують Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW), а також установи з країн, що співфінансують EU4Skills.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь