Четвер, 30 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Міські бібліотеки провели цікаві заходи

0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Смілянські книгозбірні продовжують працювати задля смілян і гостей міста, проводять велику кількість заходів для різних категорій населення.

У бібліотеці-філії №1 розпочала свою роботу школа цифрової грамотності. Група читачів 50+ охоче взялася до навчання. Нові знання – це нові можливості, нові барви життя, нові зустрічі та розширення простору для спілкування. А ще – це потреба часу!

У рамках проєкту «Бібліотечне укриття» продовжуються традиційні зустрічі в центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої. Щовівторка о 10:00 в її стінах чекають на відвідувачів.

У центральній дитячій бібліотеці Інформаційно-розважальна програма «Подорож до країни Здоров’я і Спорту». Творча зустріч із майстринею народного мистецтва України Мариною Філь «Творіння рук, душі і серця»

У рамках проєкту «ВільноХаб», що реалізується за програмою «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, для користувачів та відвідувачів міських книгозбірень проводяться заходи в бібліотечних закладах міста.

Центральна бібліотека для дітей м. Сміла:

  • майстер-клас «Патріотична листівка, створена методом квілінгу» від Валерії Єрмолаєвої. Саме такий метод створення патріотичної листівки обрали в дитячій книгозбірні для юних смілян та гостей міста.
  • Читачі дитячої міської книгозбірні продовжують брати участь у Міжнародному конкурсі дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!», який приурочений до Всесвітнього дня дитини.

У спеціалізованій бібліотеці-філії для дітей імені Тараса Шевченка проведена історична година «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

Під час відпочинку та відвідування закладу у вільний час в бібліотеці діти грають в настільні ігри з дорослими.

8 вересня в центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої відбувся тренінг з виготовлення корпусних меблів, виробництва столярних виробів, проектування та виробництво складних інтер’єрних рішень.

Бібліотека

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь