Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Медична галузь Сміли працює без затинок

0 0
Read Time:46 Second

Сергій Ананко підсумував тижневу роботу закладів охорони здоров’я міста, які надають допомогу як місцевим мешканцям, так і внутрішньо переміщеним особам.

Так, протягом тижня до амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулось 1538 дорослих, 875 дітей (із них 27 дорослих та 42 дітей із числа ВПО). За цей період медичними працівниками первинної ланки зроблено 98 вакцинацій, із них проти COVID – 40, сформовано 859 направлень до вузькопрофільних спеціалістів, виписано 257 рецептів за програмою “Доступні ліки”.

Протягом тижня до комунального некомерційного підприємства “Смілянська міська лікарня” звернулось 3770 пацієнтів – смілян та внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток у нашому місті. З них, 153 пацієнта отримали якісні медичні послуги у стаціонарних відділеннях лікарні, а 3617- у поліклінічному відділенні.

Комунальне некомерційне підприємство “Смілянська міська стоматологічна поліклініка” активно надає послуги з лікування та протезування. Так, за минулий тиждень медичні працівники поліклініки обслужили 315 пацієнтів, із них – 62 дітей. Якісні стоматологічні послуги отримали сміляни і внутрішньо переміщені особи, які проживають у нашому місті.

Стоматологія

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь