Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Маленькі сміляни відпочивали в місті-побратимі

0 0
Read Time:43 Second
Протягом десяти днів 29 дітей (творчообдаровані; із багатодітних родин; чиї батьки є учасниками бойових дій) відпочивали в місті-побратимі Сміли Вадул-луй-Воде.

Смілянська міська рада організувала перевезення юних смілян до Республіки Молдови, а приймаюча сторона забезпечила комфортне проживання в таборі «Перлина Дністра».

За 10 днів діти познайомилися із молдавськими однолітками, брали участь у спортивних іграх та змаганнях, виконували самі та вчили своїх нових друзів у таборі танцювати й співати українських пісень, навчали вожатих розмовляти українською мовою, купалися в басейні, танцювали на дискотеці.

Кожного дня в таборі лунав гімн України та українські пісні. Міський голова Вадул-луй-воде забезпечив екскурсію дітей в дитяче містечко Орхейленд.

І маленьких, і дорослих учасників цієї подорожі вразило та розчулило уважне та тепле ставлення до них персоналу табору, адміністрації, керівництва.

Десять днів промайнули як один день. Додому діти привезли море позитиву, задоволення і багато спогадів у фотографіях і відео.

Діти

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь