П’ятниця, 31 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Лісове господарство оновило протипожежну базу

0 0
Read Time:48 Second

У Смілянське лісове господарство закупили нові протипожежні комплекти, а саме сучасні шоломи, ліхтарі та кріплення до них.

Успіх виконання завдань залежить від якості технічного забезпечення. Коли ж робота пов’язана ще й із ризиками для життя – це обов’язкова необхідність.

У ДП «Смілянський лісгосп» завжди працюють на випередження, у напрямку вдосконалення та дотримання усіх вимог. Нині пожежна дружина підприємства поповнилася новими протипожежними комплектами, у складі яких нові сучасні шоломи, ліхтарі та кріплення до них.

Звісно, подібні оновлення, як і будь-які інші, потребують витрат. На комплекти витратили понад 100 тис. грн.

Оновлення стосуються і більш масштабних елементів протипожежної підготовленості. Так, у Смілянському держлісгоспі постійно працюють над покращенням стану та розширенням кількості техніки.

До прикладу, останній момент у Сунківському лісництві – створення протипожежного модуля, який складається із бочки для води, мотопомпи, пожежних рукавів та допоміжних знарядь: граблів, лопат тощо.

У екстремальних ситуаціях, як лісова пожежа, передовсім важливі безпека працівників та оперативність їх роботи. Із якісним сучасним забезпеченням поставлені завдання безумовно виконуватимуться відповідно.

Лісгосп

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь