Четвер, 30 БерезняСайт працює у тестовому режимі

До комунальної власності потрапили два будинки

0 0
Read Time:55 Second

Касаційний адміністративний суд зобов’язав прийняти в комунальну власність два житлових будинки у Смілі, вартістю понад 80 мільйонів гривень.

За принципової позиції прокурора Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відхилив доводи Смілянської міської ради та залишив у силі судові рішення за позовами прокурора про зобов’язання органу місцевого самоврядування прийняти в комунальну власність два житлових будинки по 16 квартир у м. Сміла, загальною вартістю понад 80 млн грн.

Так, Смілянською окружною прокуратурою встановлено, що після приватизації у 1996 році одного з підприємств, вказані багатоквартирні житлові будинки не були прийняті в комунальну власність міста, у зв’язку з чим вони належним чином не обслуговувалися та не ремонтувалися, як наслідок – порушення житлових прав їхніх мешканців.

На сьогодні судові рішення про задоволення позовів прокурорів, крім іншого, зобов’язують орган місцевого самоврядування належним чином утримувати комунальний житловий фонд. Від цього територіальна громада лише виграє.

Слід зазначити, що робота прокурорів на цьому напрямі носить системний характер, адже господарським судом області на цей час вже ухвалено 7 таких рішень за позовами Золотоніської, Черкаської, Звенигородської окружних прокуратур щодо 9 будинків загальною площею майже 9 000 м2, вартістю понад 300 млн грн.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь