П’ятниця, 31 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Черкащина готується до осінньо-зимового періоду

0 0
Read Time:52 Second

Державна влада та місцеве самоврядування готуються до осінньо-зимового періоду. Про це повідомляє Черкаська районна державна адміністрація.

У Черкаському районі відбулося засідання обласного оперативного штабу з питань стану підготовки до осінньо-зимового періоду під головуванням заступника голови Черкаської ОВА Віктора Гусака.

У засіданні взяла участь голова Черкаської РВА, голови територіальних громад Черкаського району, керівники відповідних служб та організацій.

Черкаською ОВА прийнято розпорядження «Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об‘єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років». Відповідне розпорядження прийнято у Черкаській РВА.

Члени обласного оперативного штабу охарактеризували основні завдання у напрямках освіти, охорони здоров‘я, цивільного захисту, енергетики. Голови територіальних громад озвучили можливі проблемні питання щодо стану підготовки до осінньо-зимового періоду.

Для забезпечення належного рівня підготовки та вчасного отримання актів готовності, лімітів на споживання природного газу потрібно забезпечити ремонтні та підготовчі роботи на всіх об‘єктах життєзабезпечення у визначені планами терміни. Підприємствам теплопостачання необхідно вчасно укласти договори на постачання природного газу.

Усі доручення за підсумками засідання будуть викладені у протоколі та доведені виконавцям.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь