Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Ананко прокоментував ситуацію із СЕМЗ

0 0
Read Time:58 Second

Сергій Ананко повідомив, що правоохоронці за зверненням міської влади сьогодні проводять перевірку документів осіб, котрі не допускають працівників на СЕМЗ.

За словами міського голови Сміли, про події на електромеханічному заводі йому стало відомо лише вчора. Міська влада ж здатна лише слідкувати та допомагати на всіх етапах вирішення проблеми, адже підприємство знаходиться у приватній власності. Учора ж на місці був його перший заступник, зроблені необхідні звернення до правоохоронних органів.

Уже сьогодні смілянські правоохоронці намагаються встановити, на якій підставі на території заводу з’явилася охоронна компанія і чому вона не пускає робітників на свої місця.

Також Ананко нагадав, що раніше за сприяння міської влади борги за електроенергію Смілянського електромеханічного заводу були реструктуризовані під певні зобов’язання (а саме – виплата боргу згідно з графіком), тож за два тижні електропостачання знову було відключене.

Зараз же декілька релокованих підприємств зацікавлені в переїзді на СЕМЗ. Більше того, влада міста проводила наради стосовно релокації, під час яких директори електромеханічного заводу запевняли, що ніякого перешкоджання не буде, але новий керівник на контакт із міським головою поки що не йде.

Наша редакція буде стежити за подіями на Смілянському електромеханічному заводі і триматиме тебе в курсі. А тут можна переглянути, з чого все починалося.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь