Неділя, 26 БерезняСайт працює у тестовому режимі

Ананко проінспектував шкільні укриття

0 0
Read Time:55 Second

Сьогодні міський голова Сміли разом із очільником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем та начальницею Черкаської РВА Валерією Бандурко перевірили стан укриття в одній зі смілянських шкіл.

Загалом на території Сміли знаходиться 12 закладів загальної середньої освіти. Із них п’ять мають найпростіші укриття. Сім – узагалі не мають приміщень, які б можна було використати для укриття учнів і вчителів. Тож в них навчання буде відбуватись лише в форматі онлайн.

Наразі в навчальних закладах з укриттями проводиться підготовка і оснащення цих приміщень всім необхідним. Комісія Черкаської РВА вже дозволила у двох смілянських школах розпочати навчальний процес у форматі офлайн.

Школа

Та все ж перед 1 вереснем будуть ще проведені опитування серед батьків учнів, який формат навчання для своєї дитини вони обирають. Не виключено, що у деяких закладах буде проводитись паралельно освітній процес офлайн і онлайн.

«Хочу подякувати керівнику цієї школи, до всі приміщення знаходяться у задовільному стані. Тут діти різного віку зможуть і просто перебувати під час повітряної тривоги, і є можливість проведення для них занять та обладнані місця для відпочинку», – підсумував перевірку Смілянський міський голова.

Своїми враженнями після відвідання укриття смілянської школи поділився і очільник ОВА Ігор Табурець.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь